Jarní prázdniny, ubytování dětí zdarma

11.01.2018

Přiblížily se jarní prázdniny a s nimi i volný čas pro děti. Abychom vám tento čas zjednodušili, nabízíme Vám ubytování vašich dětí po dobu vašeho pobytu zdarma, pouze za cenu dětské polopenze. Navíc vám k vašemu pobytu přidáme několik dárků pro vaše děti, které vám zpestří pobyt na našem penzionu.

Pension je vybaven pokoji s vlastními sociálními zařízeními (sprchový kout, umyvadlo a toaleta). K dispozici je zdarma připojení k WI-FI, taktéž i parkování je zdarma u penzionu na vlastním pozemku.

I přesto, že letošní zima není štědrá na sníh, nabízí okolí penzionu velké množství aktivit a turistických cílů, které budou bavit nejenom vás ale hlavně vaše děti. Mezi hlavní lákadla určitě patří návštěva tématického parku Boheminium, kde je více jak 60 modelů hradů, přehrad či zámků. Každý model je realizován ve velmi věrném provedení a jeho velikost je v řádu metrů. A navíc vám dáme poukaz na 15% slevu na vstupné do tohoto parku. Hned vedle tohoto parku je i jezdecký areál s možností jízd na koni nebo výběh s nádhernými jeleny a daňky. Další cíle zajímavé pro děti naleznete v bezprostředním okolí, například procházka k rezervaci Smraďoch, kde vyvěrají sirné prameny. Je možné také zavítat na hrad v Chebu, který je otevřený celoročně. Míst, kam s dětmi vyrazit je více a rádi vám v případě vašeho zájmu pomůžeme najít vhodné cíle, které budou odpovídat vašim zájmům.

Bližší informace o nabídce pobytů na jarní prázdniny vám rádi sdělíme na telefonním čísle +420 601150032 nebo na emailu info@pensionprameny.cz.