Restaurace

K pensionu přináleží i restaurace s vnitřní kapacitou cca 20 míst a s letním venkovním posezením s kapacitou dalších cca 30 míst pod slunečníky. Jídelníček se přizpůsobuje ročnímu období. V letní sezoně na našem jídelníčku najdete jak klasická jídla, jako jsou vepřové výpečky se zelím nebo rajskou omáčku s knedlíkem, tak i třeba výborné hamburgery či burritos nebo pro ty, kteří budou spěchat, tak do ruky klasický hot-dog. Pro celiaky máme ucelenou nabídku bezlepkových jídel a to včetně bezlepkových příloh, bezlepkový chléb pečeme sami přímo na penzionu.

Čepujeme pivo od Chodovaru, Zlatou jedenáctku, ale máme také další piva lahvová, včetně nealkoholického piva. Také čepujeme ochucenou minerální vodu IL Sano z místních pramenů. Dále Vám můžeme nabídnout sortiment kvalitních domácích ovocných limonád, které jsou vyrobeny opravdu pouze z ovoce bez jakýchkoliv stabilizátorů a ocení je nejenom děti, ale také dospělí. Z klasických studených nápojů nabízíme sortiment od společnosti PEPSI.

Teplé nápoje jsou zastoupeny jednak ucelenou řadou čajů včetně čaje mátového a zázvorového, které připravujeme z čerstvých surovin, jakož i kvalitní kávou, ale také čokoládovými specialitami servírovanými v horkém mléce.

Více informací o restauraci, jídelním lístku a možnosti rezervace stolu naleznete na tomto odkazu